Teslimat ve Kargo

Didim Temple sitesinden vermiş olduğunuz siparişler sipariş durumuna göre 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp adresinize kargolanır.Kargoya verilen ürünlerin takip numaraları sizlere e:posta yoluyla veya cep telefonunuza mesajla iletilir.Kagoda yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan bizleri bilgilendirmeniz sağlıklı ürün teslimi konusunda önemlidir.

 

Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

Adres değişiklikleri, sipariş bilgileri ve takibi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için ise, sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya verilmeden 2 saat önce  iptal talebiniz tarafımıza bildirilirse iptal işlemi gerçekleştirilir.

 

Anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo Firmasıyla teslimat işlemi yapılmaktadır.KREDİ KARTIYLA BERABER BANKA HAVALESİYLEDE ALIM YAPABİLİRSİNİZ.